Haber

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: Atatürk’ün aydın medeniyet yolunu korumaya devam edeceğiz

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, “Büyük Atatürk’ün tüm eserlerini ve onun bize açtığı aydınlık medeniyet yolunu korumaya devam edeceğiz.”

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Hisarcıklıoğlu, mesajında ​​şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin istiklal ve istiklal mücadelesinin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk, hepimizin yüreğinde büyük bir şükran ve şükranla yaşamaktadır. Atatürk’ün ülkemiz için belirlediği hedeflerden asla kopmayacağız ve azizine layık olacağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün mücadelesi ve ortaya koyduğu vizyon, ne kadar büyük ve çağları aşan bir vizyon içerdiğini her geçen gün daha iyi anlıyor ve ona olan hayranlığımız daha da artıyor. ‘En büyük eserim’ dediği Cumhuriyetimiz olarak. ‘çalışması’ bir yüzyılı geride bırakıyorsa, biz ve bizden sonraki nesiller önümüzdeki yüzyılda da ülkemizi korumaya devam edeceğiz. ekonomi Ve medeniyeti en üst seviyelere çıkarma çabasından kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın. Biz Türk iş dünyası olarak ülkemize daha fazla refah, daha fazla istihdam ve yatırım kazandırmak için var gücümüzle çalışacağımızın sözünü bir kez daha veriyoruz. Atatürk’ün yüce hatırası önünde saygıyla eğiliyoruz.” – ANKARA

haberkaresi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu