Haber

Kayserispor Stadı Galatasaray Maçına Hazır

Süper Lig ekiplerinden Kayserispor’un iç saha maçlarına ev sahipliği yapan stat, yarın oynanacak Galatasaray maçı için hazırlandı.

Kayserispor, Süper Lig’in ilk haftasında Galatasaray’ı konuk edecek. Kayseri Rhg Enertürk Enerji Stadyumu’nda oynanacak karşılaşma saat 21.45’te başlayacak. Son şampiyon Galatasaray ile transfer yasağı bulunan Kayserispor’u karşı karşıya getirecek çaba öncesi stat hazırlandı. Çalışmalar hakkında bilgi veren stat yöneticisi Ali Yılmaz, “Sezonun ilk maçı olması ve değerli bir maç olmasının yanı sıra ilk maç olması nedeniyle uzun bir hazırlık süreci geçirdik. Çimlerin üzerine yeni orta dikimler yaptık.Kötü olan yerleri düzelttik.Çimlerimizi hazır hale getirdik.Koltuklarda tekrar numaralandırma yaptık.Koltuklarımızı yakıp rengini vermeye çalıştık.Bu çalışmalar yapıldı. Değerli çalışmalarımızdan biri de sundurmalardan birinin açık kutu şeklinde olmasıydı. Şu anda 11 adet kapalı kutuyu kullanıma hazır hale getirdik. Yaz boyu bu çalışmalar yapıldı.” söz konusu.

“BÜTÜN ÇALIŞANLARIMIZ ÇOK ÇALIŞTI”

Galatasaray maçı için de özel çalışmalar yaptıklarını belirten Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Çizimlerimizi yaptık. Çim bakımımız yine devam etti. Yine çizim ölçüleri yapıldı. Temizlik için tüm denetimler, tüm hazırlıklarımız yapıldı. Localarımızın.Yani aslında her maça hazırlanıyoruz ama her zamanki büyük maçların atmosferi farklı oluyor.İlk maç olması da bizim için değerli.Galatasaray maçına her anlamda hazırız. şu an.Yüksek ısıdan dolayı tabanı korumakta zorlandık.Tandırelerimiz var.Zaman zaman kullandık.Sulamayı arttırdık.Havalandırma fanlarımız var.Fanları hep açık bıraktık.Dipten soğutma. sistemi devreye aldık. Suyu aşağıdan yukarıya doğru 8 derece döndürerek biraz daha soğutmaya çalıştık. Tüm çalışanlarımız çok çalıştı. Kendilerine buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum.”

haberegirdir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu