Haber

CHP 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Milletvekili Aday Listesi!

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi Milletvekili Aday Aday listeleri merak edilirken vatandaşlar CHP 2023 Milletvekili Aday Aday listelerini araştırdı. Peki 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi CHP aday listesinde kimler var? İşte İl İl CHP 2023 Milletvekili Aday Listesi ve detaylar….

CHP MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

Siyasi partilerin milletvekili aday adaylarının tam listesi henüz açıklanmadı. Sizler için kamuoyu ile paylaşılan isimleri derledik. Liste haberimiz tüm liste yayınlandığında güncellenecektir. İşte CHP 2023 Milletvekili Aday Adayları listesi!

2023 SEÇİMLERİ CHP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAYLARININ TAM LİSTESİ

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge AHMET CAN YILMAZ İŞ ADAMI GİRİŞİMCİ

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge FADİME ÖZTOP MÜŞTERİ

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge MAHFUZ YETÜT EMEKLİ ÖĞRETMEN – İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge EMİN CİHANGİR AKŞİT SAHİBİ EMEKLİ MEMURU

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge HASAN EFE UYAR AVUKAT

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge ÖMER FARUK EMİNAĞAOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge İMAM KALOĞLU İŞ İNSANI – İŞLETME MÜDÜRÜ

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge TURGAY KAYA AVUKAT

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge GÖKSUN YERLIKAYA İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge ALİ ERCAN ÖĞRETMEN SOSYOLOG

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge EREN FAZİLET BOŞ

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge DURSUN YILMAZKARAOSMANOĞLU TIP DOKTORU

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge İLHAN KESİCİ ENDÜSTRİ YÜKSEK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge GAYE ZUHAL AK İŞ İNSANI

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge GÖKHAN GÜNAYDIN ​​​​AVUK – ZİRAAT MÜHENDİSİ – EKONOMİST

İSTANBUL 1. & 2. & 3. Bölge KOZA YARDIMCI DOKUMA VE GAZETECİ

İSTANBUL 1. & 2. Bölge FEYSEL TAŞÇIER BOŞ

İSTANBUL 1. ve 2. Bölge OLGUN ÇELİK ÖZGÜR MUHASEBE MALİ MÜŞAVİR – YÖNETİCİ

İSTANBUL 1. & 2. Bölge SEYİTHAN GÜNEŞ AVUKAT

İSTANBUL 1. & 2. BÖLGE ZAFER TEBER MÜDÜR-EMEKLİ

İSTANBUL 1. & 2. Bölge İBRAHİM Mobil Banker

İSTANBUL 1. & 2. Bölge ELMAS ARUS MÜDÜR, AKTİVİST

İSTANBUL 1. & 2. Bölge CELAL KÖKSAL GEMİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. ve 2. Bölge ALİ SELÇUK KAYA ZİRAİ DIŞ TİCARET

İSTANBUL 1. & 2. BÖLGE NİLÜFER ÇINARLI MİMAR MEMNUN

İSTANBUL 1. & 3. Bölge CEMAL DEMİRBİLEK ÜCRETSİZ

İSTANBUL 1. & 3. Bölge ABDULHALIK ALTUN İŞ ADAMI

İSTANBUL 1. & 3. Bölge AYFER İNCİ PEKÖZ YATIRIM VE GAYRİMENKUL UZMANI

İSTANBUL 1.Bölge SELMA HAFIZA EMEKLİ YARGI ÜYESİ

İSTANBUL 1. Bölge KENAN OTLU İŞLETME – ÇİFTÇİLER

İSTANBUL 1.Bölge MUHAMMET GÜLENÇ EKONOMİST

İSTANBUL 1.Bölge MEHMET IŞIK FİNANS UZMANI

İSTANBUL 1. Bölge SAİT ZAİMKELEŞ RESSAM-Heykel-Sanat Tarihçisi

İSTANBUL 1.Bölge NEJDET AY İŞ İNSANI

İSTANBUL 1.Bölge AYHAN KABAN SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİSİ

İSTANBUL 1.Bölge RECEP YILMAZ AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge NÜRETTİN KIZILKAN İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge OĞUZ KAAN SALICI SİYASET BİLİM

İSTANBUL 1.Bölge SALİH KARLI TURİZM – TİCARET

İSTANBUL 1. Bölge İSMAİL ARİF BOSTAN GEMİ KAPTANI, KILAVUZ KAPTANI

İSTANBUL 1.Bölge MELİKEL YÜKSEL AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge SENEM SAYA ERYENİLMEZ MALİ MÜŞAVİRLİK

İSTANBUL 1.Bölge HASAN BAKAN ARMATÖR

İSTANBUL 1.Bölge SANEM ÇAKIRLAR İŞ İNSANI

İSTANBUL 1.Bölge ALİ GÖKÇEK MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge CİHAN ÇİFTCİ EĞİTMEN – UZMAN MÜDÜR

İSTANBUL 1.Bölge BAHRİ TURAN YÜKSEK YÖNETİM MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge KADİR GÖKMEN ÖĞÜT 5322611498

İSTANBUL 1.Bölge NAZIM YİĞİT GÜNAY İŞ İNSANI

İSTANBUL 1.Bölge CEVAT DEMİRÇİN EMEKLİ

İSTANBUL 1.Bölge FETHİ ACIKEL AKADEMİK KADRO-AKADEMİYEN

İSTANBUL 1.Bölge YEŞİM KÖSEOĞLU ALBAYRAK BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge ÇARPA HÜR HÜR MUHASEBE MALİ MÜŞAVİR HAKKI

İSTANBUL 1.Bölge İBRAHİM ÖZDEN KABOĞLU AKADEMİYEN

İSTANBUL 1.Bölge ZAİT YANAR ÖĞRETMEN

İSTANBUL 1.Bölge SELÇUK GEÇER EKONOMİST,GAZETECİ

İSTANBUL 1.Bölge MURAT BALKIS TURİZM OTEL RESTAURANT İŞLETMECİSİ EMEKLİ

İSTANBUL 1.Bölge MEHMET TAŞDELEN AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge RİFAT NEDİM KABAKÇI SANAYİCİ

İSTANBUL 1.Bölge ADNAN ÇELİK BOŞ

İSTANBUL 1. Bölge NURAY ÇEPNİ GİRİŞİMCİ-EV KADINI

İSTANBUL 1.Bölge SİRRİ GÖKHAN ÇIRNAZ EKONOMİST

İSTANBUL 1.Bölge ÜMİT ÇİFTCİ AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge HULUSİ YILMAZ BOŞ

İSTANBUL 1. Bölge ÖZCAN DOĞAN TURİZM OTEL

İSTANBUL 1.Bölge ATİLLA ALBUYUR İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge AYGÜN ÖZTÜRK THM SANATÇISI – MODELİST

İSTANBUL 1.Bölge KADRİYE AKÇELİK İŞ İNSANI

İSTANBUL 1.Bölge GÜNEY ÇOBAN SİYASET BİLİMİ – KAMU SİYASETİ, İKTİSAT SİYASİ VE AB SİYASET UZMANI

İSTANBUL 1.Bölge GÜRKAN KESER AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge HALE DİLEK TOSUN YÜZBAŞIOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge HÜSEYİN TOKAY İŞ ADAMI

İSTANBUL 1.Bölge ATALAY ATİLLA KAMU YÖNETİMİ

İSTANBUL 1.Bölge TOPRAK ASLAN ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL 1.Bölge SUMRU KENDİ EKONOMİSTİ

İSTANBUL 1. Bölge SEDEF KABAS GAZETECİ – LINK DANIŞMAN – EĞİTMEN

İSTANBUL 1.Bölge YÜCEL OTO EMEKLİ

İSTANBUL 1.Bölge NİLÜFER TATAR JEOFİZİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge FECRİ DEMİRÖZ ELEKTRİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge ŞELALESİ TEMEGÜNZEKİ EKONOMİST

İSTANBUL 1.Bölge SEDA GÜRLÜ MALİ İŞLER MÜDÜRÜ

İSTANBUL 1. BÖLGE ÖMER HALFEOĞULLARI İŞ ADAMI (KOÇ KURULU BAŞKANI)

İSTANBUL 1.Bölge ECE SEVİM TANYELİ GAZETECİ

İSTANBUL 1.Bölge TUFAN EMRE NADAR EKONOMİSİT-ENERJİ SİSTEMLERİ UZMANI

İSTANBUL 1.Bölge ARDA CAN ŞAHİN ULUSLARARASI AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ DİŞ HEKİMİ-SİYASET bilimci

İSTANBUL 1.Bölge HÜSEYİN ÇOLAK SANAYİCİ-İŞ ADAMI

İSTANBUL 1.Bölge ZİLFİ ÜNAL TARIM İŞÇİSİ-BÜRO ÇALIŞANI

İSTANBUL 1.Bölge YİĞİT KARAKIŞ ÜST DÜZEY MÜDÜR

İSTANBUL 1.Bölge CANAN YÜCEL MÜHENDİSLİK

İSTANBUL 1.Bölge EMRE YILDIZHAN ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL 1.Bölge EMRE BOŞNAK TIP DOKTORU

İSTANBUL 1.Bölge ELİF ELVANOĞLU BANKACI

İSTANBUL 1. Bölge AHMET ERSAGUN YÜCEL REKLAM PAZARLAMA

İSTANBUL 1.Bölge PINAR UZUN OKAKIN NULL

İSTANBUL 1. Bölge NÜKET AYDIN ​​5426035385

İSTANBUL 1.Bölge DENİZ TUNCEL KPGM TÜRKİYE UMUTSUZLUK ÖLÇÜM, ARAŞTIRMA, TİCARİ ANLAŞMAZLIKLAR VE UYUMLULUK BÖLÜM MÜDÜRÜ

İSTANBUL 1.Bölge FÜSUN SÖKMEZ EKONOMİST, MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1.Bölge SİNAN BEKAR EKONOMİST

İSTANBUL 1. Bölge RUKİYE YILDIRIM eczacı

İSTANBUL 1.Bölge ELİS OTOBÜS ARACI GAZETECİSİ – SPİKER

İSTANBUL 1. Bölge OSMAN YAZICI ESKİ GENEL MÜDÜR – AKADEMİYEN – GAZETECİ

İSTANBUL 1.Bölge TAHSİN USTA ÖZGÜR MUHASEBE – MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1. Bölge GÜLLÜ SARAN BİYOLOJİ

İSTANBUL 1.Bölge UĞUR YILDIRIM DÖKÜM İŞÇİSİ

İSTANBUL 1.Bölge NAZIM ERGİN İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge DOĞAN ÇAKMAK JEOLOJİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge ELİF ÇELİK İŞLETMECİSİ

İSTANBUL 1.Bölge UZER ALP DEMİR YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ – MBA

İSTANBUL 1. Bölge ERGUN NUHUT İÇMİMAR/ ENDÜSTRİYEL TASARIM/ REKLAMCI

İSTANBUL 1.Bölge ERDOĞAN TOK SANAYİ İŞ ADAMI

İSTANBUL 1.Bölge ALTIOK ÇETİN İŞ ADAMI

İSTANBUL 1.Bölge ERDOĞAN ERDEN ŞİRKET SAHİBİ (VODAPOL LTD. ŞTİ.)

İSTANBUL 1.Bölge ÇİĞDEM LİDER METALURJİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge SÜREYYA AKAR EKONOMİK

İSTANBUL 1.Bölge ÖZCAN ŞÜKRÜ BARIPOĞLU TIP DOKTORU

İSTANBUL 1.Bölge SALİH ZEKİ SALİHOĞLU ÖZGÜR – TURİZMÇİ

İSTANBUL 1.Bölge SEVGİ FIRAT BİLGİSAYAR YÜKSEK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge ÇİĞDEM ÖR YAYINCI YAZAR AKADEMİYEN

İSTANBUL 1.Bölge SUAT ÖZÇAĞDAŞ PSİKOLOJİ

İSTANBUL 1. BÖLGE MURAT AYDIN ​​AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge BARIŞ YARKADAS GAZETECİ

İSTANBUL 1.Bölge CEVDET AKAY İŞ ADAMI MÜDÜR

İSTANBUL 1.Bölge BESİLE TEK TÜTÜN VE TEKNOLOJİ MÜHENDİSİ – MAARKA VE PATENT VEKİLİ

İSTANBUL 1.Bölge DOĞUŞCAN AYDIN ​​​​AYGÜN AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge UĞUR URAL EMEKLİ UZMAN ÖĞRETMEN

İSTANBUL 1.Bölge ELİFE GAMZE ÖZTÜRK EMEKLİ BANKACI

İSTANBUL 1.Bölge SÜHEYL ÇOBANOĞLU EMEKLİ KOLEJİ

İSTANBUL 1.Bölge HASAN GENÇ EKONOMİST AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge TÜRKER ERTÜRK EMEKLİ AMIRAL

İSTANBUL 1.Bölge ARAS ARSLAN SİGORTACI

İSTANBUL 1.Bölge YUSUF GÜRAY GÜRSOY MİMAR

İSTANBUL 1.Bölge ABDULLAH ONUR BEYANNAMESİ SANAYİ

İSTANBUL 1.Bölge EBRU YÜKSEK AVUKATI

İSTANBUL 1.Bölge GÖKÇE ZAFER GÜNDÜZ ULUSLARARASI AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge ZEYNEL GÜR EKONOMİST

İSTANBUL 1.Bölge MURAT GÖKHAN OFLUOĞLU MAKİNA MÜHENDİSİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge CEM HAYDAR BEKTAŞ BİLİŞİMCİ

İSTANBUL 1.Bölge HAKAN AYVATAŞ BOŞ

İSTANBUL 1.Bölge AYŞE BARAN YEŞİLYURT SERTİFİKALI SERTİFİKALI MÜŞTERİ

İSTANBUL 1.Bölge NURAN KAYA KÜTÜPHANESİ

İSTANBUL 1.Bölge SÜLEYMAN Tenekesiz/ ÖZEL (GIDA ÜRÜNLERİ SATIŞ, PAZARLAMA)

İSTANBUL 1.Bölge BENGİ BAŞER TIP DOKTORU

İSTANBUL 1.Bölge FİLİZ BALT MEKATRONİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge AHMET NEJDET GÜNGÖR LOJİSTİK İNSAN KAYNAKLARI

İSTANBUL 1.Bölge MURAT KAYA CEO GENEL MÜDÜR TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK

İSTANBUL 1.Bölge SALİH FAİK ÇAKA KUL AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge CİHAN CÜRMÜ İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge EKREM ÖZDEMİR AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge UĞUR EKŞİ İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.BÖLGE AYSEMİN GÜLMEZ AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge EMRAH KÖKSAL AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge DENİZ AYDEMİR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge KAĞAN ORAT ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ İŞ İNSANI

İSTANBUL 1.Bölge ALİ SICİM İŞ ADAMI

İSTANBUL 1.Bölge ŞENER OK ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ

İSTANBUL 1.Bölge UMUT CEM DİVARCI ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ- İŞ İNSANI

İSTANBUL 1.Bölge MAHMUT TANAL AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge FATMA YAVUZ KORKMAZ İlahiyatçı

İSTANBUL 1. Bölge BÜLENT KULKULOĞLU EKONOMİST, BANKACI

İSTANBUL 1.Bölge EFENDİ ARGUNŞAH EMEKLİ

İSTANBUL 1.Bölge GÖKHAN CAN İŞ İNSANI – POLİTİKACI

İSTANBUL 1.Bölge SENA IŞIK KOÇ AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge ALİ CENK AHİ AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge DERYA ŞENTÜRK DIŞ TİCARET UZMANI

İSTANBUL 1.Bölge AYŞE KORKMAZ EMEKLİ BANKA YÖNETİM MECLİSİ ÜYESİ

İSTANBUL 1.Bölge AYSUN KILIÇASLAN SOKU AVUKAT- İLETİŞİMCİ- MEDYA DİREKTÖRÜ

İSTANBUL 1.Bölge MEHMET AKİF HAMZACEBİ FİNANSMAN – EKONOMİÇİ

İSTANBUL 1.Bölge TANER TANRIVERDİ MATEMATİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge İBRAHİM CEM TİPİ SERTİFİKALI SERTİFİKALI MÜŞTERİ

İSTANBUL 1.Bölge YÜKSEL TAŞKIN BOŞ

İSTANBUL 1.Bölge YAKUP DİVRAK ÖĞRETMEN SİYASET BİLİMCİSİ

İSTANBUL 1.Bölge ONUR YILMAZ EĞİTİM- YAYINCI

İSTANBUL 1. Bölge BAHATTİN SÖNMEZ Yeminli Mali Müşavir – BAĞIMSIZ DENETÇİ – KURUMSAL YÖNETİM DERECELENDİRME UZMANI

İSTANBUL 1.Bölge MEHMET BOZ LOJİSTİK

İSTANBUL 1.Bölge MEHMET CEM ŞAHİN TİCARET UZMANI – AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge FERDA ALTINTAŞ EMEKLİ

İSTANBUL 1.Bölge İSMAİL COŞKUN MALİ MÜŞAVİRLİK

İSTANBUL 1.Bölge ÖMER EYÜPOĞLU YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 1.Bölge ŞULE ÖZSOY HUKUKİ PERSONEL – AKADEMİK ÜYE

İSTANBUL 1.Bölge FURKAN BEYAZ ULUSLARARASI İŞLER PROJE KOORDİNATÖRÜ

İSTANBUL 1.Bölge ERTAN AKSOY EKONOMİST, ARAŞTIRMACI

İSTANBUL 1.Bölge ÖZGEN NAMA İŞ ADAMI

İSTANBUL 1.Bölge OSMAN ŞAHİNLER İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge BİRSEN TİPSİN DEMİREL MEDİKAL MEDİKAL (JİNEKOLOJİK)

İSTANBUL 1.Bölge MEHMET SALİH USTASI İŞ ADAMI

İSTANBUL 1.Bölge TİMUÇİN GÜLTEKİN AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge NURETTİN YILMAZ KAMU YÖNETİMİ

İSTANBUL 1.Bölge NEJLA MAĞDUR EMEKLİ TARİH ÖĞRETMENİ

İSTANBUL 1.Bölge HAVANA BAŞARAN MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 1.Bölge RAHŞAN BUKNİ ULUS ETRAF MASTER MÜHENDİS

İSTANBUL 1.Bölge BARIŞ DEDETAŞ GEMİ İNŞA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge BİLAL KATFAR SİGORTA ACENTESİ

İSTANBUL 1.Bölge SAĞ SAĞLAM ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 1.Bölge MUSTAFA HOŞ MAKİNA MÜHENDİSİ, ULUSLARARASI KAYNAK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1. Bölge YÜCEL ÜNAL FİNANS

İSTANBUL 1.Bölge ESAT TEMİMHAN ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge AYLIN SARITAŞ AKONOMİST

İSTANBUL 1.Bölge MUSA SAĞDIÇ ÖĞRETMEN

İSTANBUL 1.Bölge SABRİYE YILDIZ RESSAM GEZİ EĞİTMENİ

İSTANBUL 1.Bölge HAKAN BEKAR HARİTA KADASTR MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge MUSTAFA GÖKHAN AHI AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge MEVLÜT ÖZTÜRK MÜTEAHHİT – İŞ İNSANI

İSTANBUL 1.Bölge FATMA IDE JEOLOJİ MÜHENDİSİ,İSG UZMANI

İSTANBUL 1.Bölge İLYAS BUZĞAN ÖZGÜR MESLEK

İSTANBUL 1.Bölge BÜLENT TANDOĞAN UZMAN DOKTOR

İSTANBUL 1.Bölge GÜLBEYAZ TÜRKOĞLU BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ – SOSYOLOG – SATINALMA MÜDÜRÜ

İSTANBUL 1.Bölge HIS ÇELİK YAYINCI, MEDYA İLETİŞİMİ

İSTANBUL 1.Bölge ANILKAN GÜLTEKİN MAKİNA SANATÇI, İŞ ADAMI

İSTANBUL 1.Bölge HÜSEYİN KOÇ İŞ ADAMI

İSTANBUL 1.Bölge ZAFER ŞİMŞEK MİMAR

İSTANBUL 1.Bölge HALİL BAKAN SİGORTA DANIŞMANI

İSTANBUL 1. Bölge ERDAL SAĞIR TURİZM

İSTANBUL 1.Bölge SÜLEYMAN SEVGİLİ İŞ İNSANI

İSTANBUL 1.Bölge ASLAN YÜZGÜN ARAŞTIRMACI YAZAR- ESKİ Cumhuriyet Başmüfettişi

İSTANBUL 1.BÖLGE CEM ÇAPRAZ POLİS MEMUR-AVUKATI

İSTANBUL 1.Bölge PERVİN SOMER ÖĞRETİM ÜYESİ, AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge AHMET MURAT ÖZPİRİNÇCI EMEKLİ GAZETECİ

İSTANBUL 1. BÖLGE RAMAZAN UMUT MİZRAK İŞ İNSANLARI

İSTANBUL 1.Bölge UMUT ÇAKIR AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge İNANÇ BALKAN İŞ İNSANLARI

İSTANBUL 1. Bölge BERKTUĞ KARAMUSTAFAOĞLU İŞ İNSANLARI

İSTANBUL 1. Bölge YUNUS EMRE DEMİRCİ İNSAN KAYNAKLARI

İSTANBUL 1.Bölge HACER SİS GAZETECİSİ

İSTANBUL 1.Bölge SEVGİ DERELİ PATRON EMEKLİ

İSTANBUL 1.Bölge İBRAHİM KARAKIS ELEKTRİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge FATİH GÜRBÜZ KARAKOYUNLU AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge NURHAN FAZİLET EĞİTMENİ

İSTANBUL 1.Bölge UMUT CAN FIRAT İNŞAAT TEKNİSYENİ

İSTANBUL 1.Bölge İLKNUR PETEK KIRCALI MARKA MÜDÜRÜ -REKLAMCI

İSTANBUL 1.Bölge HÜSEYİN İLDAN AVUKAT

İSTANBUL 1. BÖLGE MÜSLÜMAN SARI EKONOMİST

İSTANBUL 1.Bölge NÜRETTİN SARIBAL ELEKTRİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge GÖKÇE GÖKÇEN AKADEMİYEN

İSTANBUL 1.Bölge KEMAL PEKTEZEL MALİ MÜŞAVİRLİK

İSTANBUL 1.BÖLGE SABAHAT KAYA MEMURU – YETKİ MAHKEMESİ KOMİSERİ

İSTANBUL 1.Bölge LEVENT ÖCAL AVUKAT, SOSYOLOG

İSTANBUL 1.Bölge AYSUN YÜKSEL ÖZGÜR MESLEK

İSTANBUL 1.Bölge BARIŞ ŞAHİN EKONOMİST

İSTANBUL 1.Bölge SEVGİ KILIÇ BOŞ

İSTANBUL 1.Bölge BAHADIR KAYICAN KIDEMLİ YÖNETİCİ

İSTANBUL 1.Bölge NECDET SARAÇ GAZETECİ

İSTANBUL 1.Bölge MURAT KANTEKİN KAMU YÖNETİMİ

İSTANBUL 1. BÖLGE ALİ HAYDAR BİLGÜLİ EMEKLİ MEMUR

İSTANBUL 1.Bölge MUSTAFA DUMAN AVUKAT

İSTANBUL 1.Bölge ALİ TURGAY YAYCI MALİ MÜŞAVİRLİK

İSTANBUL 1.Bölge YUSUF ALTINBULAK MAKİNE MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge SEVİM DALGIÇ GÜL ÖĞRETMEN

İSTANBUL 1.Bölge DURSUN CAN KIRTORUN AVUKAT

İSTANBUL 1. Bölge HAKAN TEKİN eczacı

İSTANBUL 1.Bölge GÜLİZAR EZGİ AYDINENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge HASAN UZUNYAYLA GEMİ İNŞAAT VE TİCARET

İSTANBUL 1.Bölge HALİL KAYA YÖNETİCİ – BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge NECATİ EKŞİ MALİ MÜŞAVİRLİK

İSTANBUL 1.Bölge MEHMET HAKAN GÜR ŞİŞ MEDİKAL – EKONOMİ

İSTANBUL 1.Bölge FİKRET AKSOY DOÇ. TIBBİ HEKİM, ÖĞRETİM MEMURU, İŞLETME, İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 1.Bölge ÇETİN DÜZCE BAĞIMSIZ DENETÇİ – MÜŞTERİ

İSTANBUL 1.Bölge NİHAT ERIM COŞKUN İŞ SAHİBİ – ENDÜSTRİYEL OTOMASYON İTHALATÇISI

İSTANBUL 2. & 3. Bölge BARAN SEYHAN SİNEMA YAPIMCISI

İSTANBUL 2. & 3. Bölge HASAN AKSU İNŞAAT MÜHENDİSİ – ELEKTRİK MÜHENDİSİ – MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2. & 3. Bölge SÜLEYMAN SABRİ POLAT AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge SELAHATTİN KARA DEVLET EMEKLİ

İSTANBUL 2.Bölge CANAN SEZENLER İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2. BÖLGE FERİHAN KARASU MONOPOL GAZETE BAYİ BAŞKANI

İSTANBUL 2.Bölge FERHAT EPÖZDEMİR YÖNETİCİ-İŞ ADAMI

İSTANBUL 2.Bölge YURDANUR YILDIRAN SINIF ÖĞRETMENİ

İSTANBUL 2.Bölge ZÖHRE KIZILVEREN TİCARET

İSTANBUL 2.Bölge CEMAL KAYA İŞ İNSANI

İSTANBUL 2.Bölge ALİ ACAR AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge OSMAN ÖZTÜRK EMNİYET MÜDÜRÜ (EMEKLİ)

İSTANBUL 2.Bölge ADEM KARA EMEKLİ

İSTANBUL 2.Bölge AHU KARAIBRAHİMOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge ALİ HAYDAR FIRAT LİNK BİLİM ADAMI

İSTANBUL 2.Bölge GİYASETTİN AYDINOĞLU ÖĞRETMEN

İSTANBUL 2.Bölge RAHŞAN KARAN ÖZEL 3142

İSTANBUL 2.Bölge ANSİN ÖZTÜRKMEN BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2.Bölge ZEKİ GÖKTAŞ HÜR MESLEĞİ

İSTANBUL 2.Bölge LEBİBE UZMAN EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

İSTANBUL 2.Bölge SELAHATTİN MERİÇ AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge EMİNE UÇAK ERDOĞAN GAZETECİ – YAZAR

İSTANBUL 2.Bölge FUAT YILDIRIM Din Görevlisi

İSTANBUL 2.Bölge GÖKSEN EZELTÜRK FİNANS

İSTANBUL 2.Bölge GÜLSEREN KIR YILDIRIM KONUTLARI Hanımefendi

İSTANBUL 2.Bölge EMRECAN DURMUŞ İŞ ADAMI

İSTANBUL 2.Bölge GÖKSEL DEMİRTAŞ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

İSTANBUL 2.Bölge AYHAN COŞKUN ÜCRETSİZ

İSTANBUL 2.Bölge CEM SEYMEN GAZETECİ

İSTANBUL 2.Bölge BEDİA BÜYÜKGEBİZ AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge ERKAN ARIKAN GEMİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2.Bölge SABRİ YİĞİT İŞ İNSANI

İSTANBUL 2.Bölge CİHAN İŞLER AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge MURAT GÜNEŞ SATINALMA VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ

İSTANBUL 2.Bölge UYGUN ULU BOŞ

İSTANBUL 2.Bölge TOLGA GÜL PİLOT

İSTANBUL 2.Bölge DEĞER KAYA KOÇAK BOŞ

İSTANBUL 2.Bölge TAYFUN KAHRAMAN DR. ŞEHİR PLANLAYICISI

İSTANBUL 2.Bölge GÖNÜL BORAN ÖZÜPAK PAZARLAMA MÜDÜRÜ

İSTANBUL 2.Bölge EROL BAYTAŞ LİMAN HUKUKU VE STRATEJİSİ

İSTANBUL 2. Bölge TUĞBA BOZKURT ŞAHİN GAZETECİ – İŞ KİŞİSİ (İTHALAT-İHRACAT)

İSTANBUL 2.Bölge HIDIR TANRIVERDI AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge İTİMAT KARATAŞ YÖNETİM-İŞ İNSANI

İSTANBUL 2.Bölge VİLDAN KARAMAN HARAZ AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge ÖZGÜR KOÇAK İŞ İNSANI – GAZETECİ – İLETİŞİM

İSTANBUL 2.Bölge AKADEMİYEN-Hukuk Müşaviri-ARABULUCULUK

İSTANBUL 2.Bölge SIRRI ÇAĞLAR GAZETECİ

İSTANBUL 2.Bölge İSMAİL HAKKI ATAL AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge NECİP DURUKAN İŞ İNSANI

İSTANBUL 2.Bölge SİNAN İHTİMAM EKONOMİST – SİYASET BİLİMİ – PROFESYONEL TURİST REHBERİ

İSTANBUL 2.Bölge CEVAHİR KIZILBAYIR EMEKLİ ÖĞRETMEN – AİLE DANIŞMANI – YAŞAR KOÇ

İSTANBUL 2.Bölge MEHMET SÜLEYMAN TÜRKER AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge ONUR AYDIN ​​​​YÖNETMEN – SENARYO – YAZAR – MÜZİSYEN

İSTANBUL 2.Bölge YASEMİN ÖNEY CAN KURTARMA MÜDÜRÜ

İSTANBUL 2.Bölge SÜREYYA TURAN AVUKAT

İSTANBUL 2. BÖLGE ZEYNEP TATAR AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge HASRET UZUNER HASTANE MÜDÜRÜ (HEMŞİRE)

İSTANBUL 2.Bölge YÜKSEL BÜLBÜL DİŞ HEKİMLİĞİ

İSTANBUL 2.Bölge MUSTAFA SELÇUK ÇEVİK MADEN-İŞLETMECİSİ

İSTANBUL 2.Bölge FİLİZ ORAL YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 2. Bölge SALİM ŞEN EMEKLİ ASKERİ HAKİM-AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge MEHMET CEDİD BOŞ

İSTANBUL 2.Bölge ASLIHAN OYMEN GAZETECİ

İSTANBUL 2.Bölge SERDAR UZUN İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge AYKUT TEKER ADALET BAŞKONTÖRÜ (EMEKLİ)

İSTANBUL 2.Bölge PELİN ÜLKEROĞLU EKONOMİST-İŞ ADAMI

İSTANBUL 2.Bölge FATMA GENÇ İŞ ADAMI

İSTANBUL 2.BÖLGE İNSAN KAYNAKLARINI KORUYAN İŞLETME – İŞ İNSANLARI

İSTANBUL 2.Bölge MELİK ZAFER YILDIZ SOSYOLOG

İSTANBUL 2.Bölge SİNAN AKÇİÇEK İŞ İNSANI

İSTANBUL 2.Bölge FERHAN VAROL EMLAK DANIŞMANI

İSTANBUL 2.Bölge SEZİN ELÇİN CENGİZ DANIŞMAN – REKABET HUKUKU

İSTANBUL 2.Bölge YİĞİT HÜSEYİN NUMAN BIÇAKLI FİNANS UZMANI

İSTANBUL 2.Bölge MERSİN BALKAN İŞ İNSANLARI

İSTANBUL 2.Bölge CİHAN VARLIKLI LOJİSTİK

İSTANBUL 2.Bölge AZMİ TOSUN NOTER BAŞKENTİ (AVUKAT NOTER)

İSTANBUL 2.Bölge AYÇA LÜTFİYE AKPEK AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge ALİYE ÖZLÜ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ – YAZAR

İSTANBUL 2.Bölge YUSUF ERGÜVEN AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge GÜLBİN SERİN AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge FATİH SULTAN GÖK GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANI

İSTANBUL 2. Bölge İSLAM ÖZKAN GAZETECİ – YAZAR

İSTANBUL 2.Bölge FATMA KÖSE HEMŞİRE

İSTANBUL 2.Bölge SEYFULLAH BEYSÜLEN KAMU GÖREVİ BEŞİKTAŞ BLD. Yrd.

İSTANBUL 2. Bölge FATMA MERVE ERKAN PİYANO, BAĞLAMA EĞİTMENİ

İSTANBUL 2.Bölge BETÜL İSTANBUL EMEKLİ MEMURU – SAHİP – KONUT KADIN

İSTANBUL 2.Bölge SONGÜL ÖZDAĞ AKADEMİK KADRO

İSTANBUL 2.Bölge BİRSEN DERDIYOK MALİ MÜŞAVİRLİK

İSTANBUL 2.Bölge ŞEBNEM AKÇINAR AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge SİTKİ KUTLU HÜR MESLEĞİ

İSTANBUL 2.Bölge UMUT ERDOVAN KAMU İŞLERİ UZMANI

İSTANBUL 2.Bölge ALİCAN KAPLAN SİYASET BİLİMİ VE KURUMSAL BAĞLANTI UZMANI

İSTANBUL 2.Bölge BİLAL TAMER ÇİÇEK EMEKLİ HAKİM

İSTANBUL 2.Bölge REFİK ERSİN EROĞLU DOKTOR

İSTANBUL 2.Bölge YÜKSEL MANSUR KILINÇ MEDYA MÜDÜRÜ

İSTANBUL 2.Bölge NİL SONAT GÜRDAL AVUKAT – TİCARET

İSTANBUL 2.Bölge ALİ ŞAHİN MUHASEBE MÜŞAVİRLİĞİ VE UZMAN MÜŞAVİRLİK

İSTANBUL 2.Bölge ÖMER YAŞAR ERBAŞ TİCARET

İSTANBUL 2.Bölge KEMAL İHTİLAL LOKAL GENEL CERRAHİ UZMAN DOKTOR

İSTANBUL 2.Bölge BAHATTİN TURNALI DIŞ TİCARET UZMANI – YÖNETİCİ

İSTANBUL 2.Bölge ARCAN YÜKSEL İŞ ADAMI

İSTANBUL 2.Bölge ZEYNEL ÖZTÜRK AVUKAT – HUKUK DANIŞMANI

İSTANBUL 2.Bölge ŞEMSİDE YENER EMLAK VE EMLAK YÖNETİMİ DANIŞMANI

İSTANBUL 2.Bölge MUSA YAVUZ İŞLETMECİSİ

İSTANBUL 2.Bölge ÇETİN SOYSAL İŞ SAHİBİ

İSTANBUL 2.Bölge AZİZ KURT AKADEMİYEN

İSTANBUL 2.Bölge HASAN ASLAN İŞLETME MÜDÜRÜ

İSTANBUL 2. BÖLGE DEVRİMCİ ALPARSLAN AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge GÜLNUR TUTUMOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge KURTULUŞ SUNAL MALİ MÜŞAVİRLİK GAZETECİSİ BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 2.Bölge MEHMET ALİ YÜKSEL İŞ İNSANI

İSTANBUL 2.Bölge HÜSEYİN ASLAN SERBEST

İSTANBUL 2.Bölge NİYAZİ KAHVECİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 2.Bölge ABBAS YAŞAR TEFTİŞ KURULU BAŞKANI

İSTANBUL 2.Bölge YILMAZ GÜLER İŞ İNSANI

İSTANBUL 2.Bölge BÜLENT UTEBAY İŞLETMECİSİ

İSTANBUL 2.Bölge MEHMET DURAKOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge ADEM FAZLIOĞLU HEKİM – ÜROLOJİ

İSTANBUL 2.Bölge YUNUS EMRE ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 2.Bölge MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU AVUKAT

İSTANBUL 2. BÖLGE SAFİYE TAYLAN YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 2.Bölge İLKAY BİBER TİCARET

İSTANBUL 2.Bölge GÜLAY YEDEKÇİ AKADEMİSYEN MİMAR DOKTOR

İSTANBUL 2.Bölge MEHMET KABASAKAL ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 2.Bölge AYKUT ERDOĞDU YÖNETİCİ – DENETÇİ

İSTANBUL 2.Bölge ŞERİFE TELCİ KAMU GÖREVLİLERİ

İSTANBUL 2.Bölge AŞK MÜKEMMEL BEDAVA

İSTANBUL 2.Bölge BECERİLER YÜKSEL TURİZM – İNŞAAT – TEKSTİL

İSTANBUL 2.Bölge AYŞEGÜL ÇELEBİ İŞ İNSANI

İSTANBUL 2. Bölge GÖKHAN ÇETİNKAYA SANAYİCİ

İSTANBUL 2.Bölge AHMET GÜRBÜZ DİŞ HEKİMLİĞİ

İSTANBUL 2.Bölge DİLEK DAŞTAN SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ – COOK

İSTANBUL 2.Bölge İBRAHİM BULUT İŞ ADAMI

İSTANBUL 2.Bölge HATİCE YAĞMUR AYAN AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge TÜRKAN AVCI EMEKLİ

İSTANBUL 2.Bölge AZİZ KARADAŞ İDARE BİLGİ SİSTEMLERİ UZMANI – YÜKSEK BİLGİ UZMANI

İSTANBUL 2.Bölge BURCU MAZICIOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge HÜLYA GÜNTAŞ MATEMATİK ÖĞRETMENİ

İSTANBUL 2.Bölge ARET TATLI TATLİDİL MÜDÜRÜ

İSTANBUL 2.Bölge SİBEL BAYRAKTAR EKONOMİST/ AKADEMİK KADRO

İSTANBUL 2.Bölge IŞIK ÖĞÜTÇÜ KİMYA MÜHENDİSİ- MÜZE KURUCUSU- ARAŞTIRMACI- YAZAR

İSTANBUL 2.Bölge HASRET GÖÇER HARİTA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2.Bölge HASAN SEZGİN YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 2. BÖLGE ALİ KAYA EĞİTİM TARİHİ YAZARI

İSTANBUL 2.Bölge ŞABAN KARAASLAN TİCARET İŞ ADAMI

İSTANBUL 2.Bölge ALİ ARMAN TIP HEKİMİ – SİYASET BİLİMİ

İSTANBUL 2.Bölge ADEM ÇOBAN MALİ MÜŞAVİRLİK BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 2.Bölge GÜLEN TÜRKER SOSYOLOG

İSTANBUL 2.Bölge ÖZGÜR NEMUTLU AVUKAT İŞ ADAMI

İSTANBUL 2.Bölge SONER ÖZİMER ÖZGÜR MUHASEBE VE MALİ MÜŞAVİRLİK – BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 2.Bölge MUSTAFA FİLİZ Yeminli Mali Müşavir

İSTANBUL 2.Bölge SALİH AZİZ EMEKLİ ÖĞRETMEN

İSTANBUL 2.Bölge METİN AĞIRMAN MİMAR, JEODESIGN VE FOTOGRAMETRİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2.Bölge CEMRE BAYGIN EMLAK DANIŞMANI

İSTANBUL 2. BÖLGE EŞLİKLİ FİL AVUKATI

İSTANBUL 2.Bölge ŞENGÜL YILMAZ İŞ KADINI

İSTANBUL 2.Bölge MEHMET ŞAKİR GÜVENDİ YÖNETİCİ – ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2. BÖLGE EZGİ PEKŞEN AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge SEVAL ÖZDEMİR MAHALİL İDARELER

İSTANBUL 2.Bölge ECE BATUMLU TALAŞ PAZARLAMA REKLAM DİREKTÖRÜ

İSTANBUL 2.Bölge MUSTAFA ŞAHİN ÖĞRETİM ÜYESİ

İSTANBUL 2.Bölge İSMAİL YÜKSEL İŞLETMECİ – EKONOMİST – İŞ KİŞİSİ

İSTANBUL 2.Bölge SEVİM YALINKILIÇ İŞLETME İŞLETMECİSİ

İSTANBUL 2.Bölge EYÜP MURAT KANBER KALP DAMAR CERRAHİSİ UZMAN DOKTORU

İSTANBUL 2.Bölge MEHMET AKASLAN YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 2.Bölge HASAN ÖLMEZ EMEKLİ BİYOLOG

İSTANBUL 2.Bölge NECLA KACAN İŞ KADINI

İSTANBUL 2.Bölge YUSUF KENAN KOLAT KOLAT SİYASET VE STRATEJİ DANIŞMANLIĞI ŞİRKET SAHİBİ

İSTANBUL 2.Bölge MUHAMMET MUSTAFA AYDINOL Hekim- PLASTİK VE ESTETİK CERRAHİ UZMANI

İSTANBUL 2. Bölge AZİZ CEM ÖZDAL SANAYİCİ

İSTANBUL 2.Bölge BİNNAZ DUMANOĞLU EMEKLİ

İSTANBUL 2.Bölge HÜLYA AYGÜLTELİ HARİTA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2.Bölge NİHAT EFE EMEKLİ KOMİSER

İSTANBUL 2.Bölge AHMET ÜNAL ÇEVİKÖZ EMEKLİ BÜYÜKELÇİ

İSTANBUL 2.Bölge GÖKAN ZEYBEK MİMAR

İSTANBUL 2.Bölge MEHMET DİRİBAŞ MALİ MÜŞAVİRLİK – BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 2.Bölge MUHAMMET ARİF GENÇ MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 2.Bölge OĞUZ KEMAL YAKAR SİYASET BİLİMİ – İLETİŞİMCİ

İSTANBUL 2.Bölge YÜKSEL İŞ ADAMLARINI ŞAŞIRTTI – TURİZM

İSTANBUL 2.Bölge FAZLI YURTER ÖZCAN ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI – İŞ İNSANI

İSTANBUL 2.Bölge MEHMET SAR İŞ İNSANI

İSTANBUL 2.Bölge MELIKE DEMİR İŞ İNSANI

İSTANBUL 2.Bölge LİNDA İNCİR ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL 2.Bölge Fikriye DİLARA İŞCEN BOŞ

İSTANBUL 2.Bölge LEYLA DOĞAN EKONOMİST

İSTANBUL 2.Bölge ERDAL YÜZBAŞIOĞLU TIP TIBBİ AKADEMİYEN HUKUKU

İSTANBUL 2.Bölge AHMET KİRAZ AVUKAT

İSTANBUL 2.Bölge CENGİZ NALÇACI ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge BURAK YILDIRIM DIŞ TİCARET DANIŞMANI

İSTANBUL 3.Bölge SELMA ERGEN ÖZGÜR MUHASEBECİ

İSTANBUL 3.Bölge SUNUCU GÖKMEN ÖZGÜR MUHASEBECİ

İSTANBUL 3.Bölge TURAN TAŞKIN ÖZER AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge HASAN ARMAĞAN EMEKLİ

İSTANBUL 3.Bölge YAMAN GÜN ÇELENK PAZARLAMA UZMANI

İSTANBUL 3.Bölge İLYAS DUMAN ÇEVRE MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge NADİR UNUTULMUŞ ERSÖZLÜ BOŞ

İSTANBUL 3.Bölge EDA KURT AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge CENGİZ POLAT SMMM

İSTANBUL 3.Bölge OSMAN TELLİOĞLU İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge HASAN AKBAŞ HÜR MUHASEBE MALİ MÜŞAVİRLİK

İSTANBUL 3.Bölge SİBEL ÖZDEMİR AKADEMİYEN

İSTANBUL 3.Bölge KAZIM GÜL İŞ ADAMI

İSTANBUL 3.Bölge MURAT AKDAMAR İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge NAZİR CİHANGİR İSLAM TIP – AKADEMİK ÜYE

İSTANBUL 3.Bölge ÖZGÜR KARABAT MALİ MÜŞAVİRLİK

İSTANBUL 3. Bölge HEBUN YAĞMUR ÖĞRENCİ – YAZAR

İSTANBUL 3.Bölge MUHAMMET ÇAKMAK ÖĞRETİM ÜYESİ TBMM KÜME DANIŞMANI

İSTANBUL 3.Bölge ZEYNEL EMRE AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge GÜLSÜM ÖNER YETKİLİ AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge FATOŞ PLAY SES SANATÇISI

İSTANBUL 3.Bölge ÇİĞDEM DEDE ÖĞRETMEN (SÜRÜCÜ)

İSTANBUL 3.Bölge SAHANIM METER MATEMATİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET SAİT YÜCEL eczacı

İSTANBUL 3.Bölge İBRAHİM VURAL İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge ŞÜKRÜ BOYRAZ TİCARET

İSTANBUL 3.Bölge BARIŞ AVŞAR ŞİRKET SAHİBİ İTO MECLİS ÜYESİ

İSTANBUL 3. Bölge EKİM ELÇİN SOYTÜRK AKADEMİK

İSTANBUL 3. Bölge ERDOĞAN ŞEN SİYASET BİLİM

İSTANBUL 3.Bölge NURDAN ERDİŞ BAŞBAY SHAKE UZMANI -TİCARET

İSTANBUL 3. Bölge AYNUR SELAMZADE TURİZM OTELİ

İSTANBUL 3.Bölge BAYRAMALI ÇEŞMECİ SANAYİ

İSTANBUL 3.Bölge TURAN AYDOĞAN AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge ENGİN ALTAY EĞİTİM MÜDÜRÜ – ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3.Bölge ZEHRA EYİCİL ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge FATMA KILIÇ MİMAR

İSTANBUL 3.Bölge MEHMET AYAZ GAZETECİ

İSTANBUL 3.Bölge EMRAH GÜLKANAT SERBEST

İSTANBUL 3.Bölge ALİCAN SARAK AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge ŞEFİK OK TİCARET

İSTANBUL 3. Bölge TÜRKAN KEBECİ GIDA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge HÜSEYİN ARDA ENGİZEK AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge AHMET UĞURLU DİŞ HEKİMLİĞİ

İSTANBUL 3. Bölge NEBAHAT YILDIRIM EKONOMİST , SOSYOLOG

İSTANBUL 3.Bölge MEHMET BECERİR BASKETBOL ANTRENÖRÜ

İSTANBUL 3.Bölge NAZLI AKYÜZ Akademisyen

İSTANBUL 3.Bölge BENDAL CELİL EZMAN AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge BİROL KÖYEL LOJİSTİK DIŞ TİCARET VE DEVLET TEŞVİK DANIŞMANLIĞI

İSTANBUL 3.Bölge EMEL YÜKSELİŞ CENGİZ HEKİM İNŞAAT MASTER MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge SİNAN KARAHAN GAZETECİ BELGESEL YÖNETMENİ

İSTANBUL 3.Bölge ALİ KAYA İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge SADIK ÖZMAT ECZACI

İSTANBUL 3.Bölge MUSTAFA MELEK ÖĞRETİM ÜYESİ – İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge MURAT TAŞTAN Mimar

İSTANBUL 3.Bölge DİLRUBA ÖNAL EMEKLİ ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3.Bölge SAMET KURAL AVUKAT ARABULUCULUK

İSTANBUL 3.Bölge EMİNE GÜLİZAR EMECAN İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge ALİ ŞEKER TIP DOKTORU

İSTANBUL 3.Bölge AHMET ÇOLAK BOŞ

İSTANBUL 3.Bölge ALİ AYDEMİR EKONOMİ VE FİNANS

İSTANBUL 3. Bölge NECLA UĞURLU EMEKLİ HAKİM – AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge HÜSEYİN REMZİ GÖKBULAK ZİRAATÇİ

İSTANBUL 3.Bölge TURGAY ÖZCAN MALİ MÜŞAVİRLİK HÜR MUHASEBECİ

İSTANBUL 3.Bölge NAŞİT OSKAY BÖLÜM LİDERİ – ÖĞRETMEN – İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge MEHTAP TAZEGÜL ÖZGÜR MUHASEBE VE MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3.Bölge ERTAN ACAR YÖNETİCİ İDARE UZMANLIĞI LİNK DANIŞMANI

İSTANBUL 3.Bölge MUSTAFA KARAKAŞ AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge ERKAN SAKALLI SİGORTA ACENTELİĞİ

İSTANBUL 3. Bölge ALİ KOCAKAYA MAYHTAR

İSTANBUL 3.Bölge AHMET ERDAL OSMANLIOĞLU PROFESÖR

İSTANBUL 3.Bölge CEMAL ŞENER MEKANİK

İSTANBUL 3.Bölge SEFER HUMAR EKONOMİST- ÜST DÜZEY MÜDÜR- BANKACI- DİREKTÖR

İSTANBUL 3.Bölge MAZEZ ÇETİN İŞLETMECİSİ

İSTANBUL 3.Bölge ÖMER TERZİ AKADEMİK YAZAR

İSTANBUL 3.Bölge ESER BOZKAYA YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 3.Bölge ADNAN TAŞ İŞ SAHİBİ

İSTANBUL 3.Bölge MEHMET MERT GAZETECİ

İSTANBUL 3. Bölge SEYHAN TOPALOĞLU MUHTAR (BEYLİKDÜZÜ ADNAN KAHVECİ MAH.)

İSTANBUL 3.Bölge KADİR ARICI HASTANE MÜDÜRÜ

İSTANBUL 3.Bölge SEVİM TAMPARLAK MALİ YÖNETİM – YÜKLENİCİ

İSTANBUL 3.Bölge ERDAL ERGÜNOL DİŞ HEKİMLİĞİ

İSTANBUL 3.Bölge ÇİĞDEM ERDEMİRLER AVUKAT – ARABULUCULUK SEÇİLDİ

İSTANBUL 3.Bölge SERKAN DEMİREL İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge KENAN ŞİMŞEK BANKACILIK BAŞKANLIĞI UZMAN

İSTANBUL 3.Bölge GÜNAY ÖZDEK MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3. Bölge CEMAL DOĞAN İNŞAAT

İSTANBUL 3.Bölge KAZIM ÖZEREN İŞ ADAMI

İSTANBUL 3.Bölge FUAT ÇETİN ŞİRKETİ (Belediye Kamu GENEL MÜDÜRÜ)

İSTANBUL 3.Bölge RECEP KARAKOC İŞVEREN

İSTANBUL 3. BÖLGE ONGÜN EKİN İNCÜVEZ AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge ÖZCAN IŞIKLAR TARİH ARAŞTIRMACI

İSTANBUL 3.Bölge ALİ HAYDAR ŞAHİN ÖZGÜR

İSTANBUL 3.Bölge DİDEM MÜHENDİSLİK ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

İSTANBUL 3.Bölge FEVZİYE PEHLİVAN ÜCRETSİZ

İSTANBUL 3.Bölge İSMAİL DOĞAN SUBAŞI AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge ALİ ARSLAN YERLIKAYA İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge HASAN KAYTAN İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge DÜRDANE YEGAN LEKTEMUR İŞLETMECİSİ

İSTANBUL 3.Bölge MUSA SERTEL MALİ MÜŞAVİR – BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 3.Bölge ÖZKAN GÖNÜL HÜR MUHASEBE & MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3.Bölge SIDDIK GÖZEGER MÜTEAHHİT FİRMA

İSTANBUL 3.Bölge VEYSEL CÜSTAN İŞLETME MÜDÜRÜ

İSTANBUL 3.Bölge YAŞAR ATEŞ MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge HASRET DURDAĞI DODOCU AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge GÜRKAN CANOL MÜŞTERİ – BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 3.Bölge ABDULREHİM ALTUN ÖZGÜR MESLEK

İSTANBUL 3.Bölge GÜLÜMSER DOLGUN AKADEMİK HEMŞİRE

İSTANBUL 3.Bölge ERDAL KAYA EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

İSTANBUL 3.Bölge MURAT BAKIR İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge GÜRKAN MENGÜTAY İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge ALİ OSMAN ÖZDİLEK ÖĞRETİM ÜYESİ AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge MUSTAFA DEĞİRMENCİ ÇİFTÇİ

İSTANBUL 3.Bölge ALİ MUHITTİN TIĞLI İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge KIVANÇ İLHAN YÜKSEK MİMAR

İSTANBUL 3.Bölge YASİN KARAHAN EMEKLİ

İSTANBUL 3.Bölge FATİH AKTEL EĞİTİMCİ

İSTANBUL 3. Bölge SÜLEYMAN ŞAFAK SANAYİ TİC.

İSTANBUL 3.Bölge TAŞKAN UYSAL SERBEST TİCARET

İSTANBUL 3.Bölge EYÜP PARÇA DANIŞMANI

İSTANBUL 3. Bölge OKTAY ÜSTÜNER ÜCRETSİZ

İSTANBUL 3.Bölge MARGARIT DİKİŞ İŞ ADAMI – EMEKLİ

İSTANBUL 3.Bölge KADİR POLAT ENDÜSTRİCİ EMEKLİ

İSTANBUL 3.Bölge ERDOĞAN KARA MEP.

İSTANBUL 3.Bölge REHAT FAIKOĞLU TIP DOKTORU ÇEVRE MÜHENDİSİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

İSTANBUL 3.Bölge MEHMET GÖRGÜLÜ TIP HEKİMİ, SOSYOLOG, PSİKOLOG, BİLİMSEL UZMAN

İSTANBUL 3.Bölge MAKSUT BALMUK ÖĞRETMENİ

İSTANBUL 3.Bölge NECAT YILMAZ AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge ŞEBNEM PARILTI Çalışkan PSİKOLOG, İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge METİN OVA HÜR MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3.Bölge OSMAN ZİNNUR PEKER İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3. Bölge DİLARA ATAÇ İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge HALİYE DONMUŞ ARAŞTIRMACI, GAZETECİ, YAŞAM KOÇU

İSTANBUL 3.Bölge MEHTAP ALBAYRAK İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge SİNAN KARACA ÖZTÜRK ÜST DÜZEY MÜDÜR

İSTANBUL 3.Bölge DİLEK ATTEPE İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge ADEM UZUNÖMEROĞLU MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3.Bölge ŞAHİN KAYA ÖZGÜR MUHASEBE VE MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3.Bölge SÜHEYLA TOPALOĞLU MİMAR

İSTANBUL 3.Bölge SUBUTAY ÖZGÜR AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge AYDIN ​​ERSOY EMEKLİ

İSTANBUL 3.Bölge BAHAR GÜNCICEK MALİ MÜŞAVİRLİK – BAĞIMSIZ DENETÇİ

İSTANBUL 3.Bölge ŞENOL AYYILDIZ İŞ ADAMI

İSTANBUL 3.Bölge AYLA ERDİM İŞ SAHİBİ

İSTANBUL 3.Bölge ENGİN AKSÜT EMEKLİ HAVA YOLU PİLOTU

İSTANBUL 3.Bölge ZEYNEL ÇAMBELİ AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge ESİN GÜNEŞ ERKONAK İŞ KİŞİSİ – TİCARET

İSTANBUL 3.Bölge ENGİN AKMAN YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 3.Bölge İLHAMİ ÜLGER MİMAR

İSTANBUL 3.Bölge BERKANT TEMEL STAJ AVUKATI

İSTANBUL 3. Bölge GALIP ÖZCAN DIŞ TİCARET (İTHALAT-İHRACAT) GÜMRÜK VE FİNANS

İSTANBUL 3.Bölge İNAN KIRMIZI MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL 3.Bölge AHMET NECATI FAZİLET AVUKATI

İSTANBUL 3.Bölge MURAT YILDIRIM AVUKAT – ARACI

İSTANBUL 3.Bölge DİLBER DERYOL NACAR TABİP (TIP DOKTORU)

İSTANBUL 3.Bölge OSMAN NURİ TORAMAN MÜŞTERİ

İSTANBUL 3.Bölge HİLAL ERBAKAN MİMAR

İSTANBUL 3.Bölge SEYİTHAN BİLİCİ İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge NAZİM ASAN ELEKTRİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge ALİ ÖZGÜNDÜZ AVUKAT – AK SAVCI

İSTANBUL 3.Bölge FUNDA MARAL MALİ MÜŞAVİRLİK

İSTANBUL 3.Bölge AHMET MUHTAR ÇAKIROĞLU ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge UMUT METİN AVUKAT ARACI

İSTANBUL 3.Bölge SEYHAN KIŞ MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge CENK DEMİR MUHASEBECİ

İSTANBUL 3.Bölge EMİNE GÖKSUN ÖZÇELİK AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge MESUT ÖKSÜZ İŞ ADAMI

İSTANBUL 3. Bölge NESRİN AKKOÇ SANATÇI-EKONOMİK

İSTANBUL 3.Bölge SERAP ESER DOKUMA MÜHENDİSİ – GENEL MÜDÜR

İSTANBUL 3.Bölge DORUK BULUT ÇİFTÇİLER MÜDÜRÜ

İSTANBUL 3.Bölge MEHMET RÜŞTÜ KARABIYIK ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge MÜŞTERİ SEVİL ÜROLOJİ UZMANI – TIP DOKTORU

İSTANBUL 3.Bölge HANAY HANDAN TOPRAK BENLİ TIP DOKTORU

İSTANBUL 3.Bölge İHSAN BAKIR UZMAN TIBBİ KALP DAMAR CERRAHİSİ

İSTANBUL 3.Bölge ALİ SEZER EMEKLİ

İSTANBUL 3.Bölge İSMAİL AKTAŞ EKONOMİST

İSTANBUL 3.Bölge ÇİĞDEM OKŞAROĞLU YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 3.Bölge AHMET TURAN ARLI EMEKLİ BAL ÜRETİCİSİ

İSTANBUL 3.Bölge HASRET ALTUN YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 3.Bölge HAKAN SERPEN EMEKLİ KAMU ÇALIŞANI

İSTANBUL 3.Bölge MUHSİN ÖZTÜRK BOŞ

İSTANBUL 3.Bölge HİLMİ SARAL EMEKLİ ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3.Bölge TAMER KOLDAŞ TIP HEKİMİ – AKADEMİK ÜYE (PROFESÖR)

İSTANBUL 3.Bölge ÖMER LÜTFÜ ALEMDAR YÖNETİCİSİ

İSTANBUL 3.Bölge UTKU CANER ÇAYKARA MAKİNA MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge MUSTAFA ÇUKURYILDIZ TIP DOKTORU

İSTANBUL 3.Bölge GÜRCAN LEVENT ÇOBAN TIP DOKTORU

İSTANBUL 3.Bölge YAREN KARACA UZMAN PSİKOLOJİ

İSTANBUL 3.Bölge MUSTAFA BOZ AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge SEVİNÇ KIYIK İLAÇ

İSTANBUL 3.Bölge ÖMER KUTLU İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge GÜL ŞEN YAZAR-GENEL MÜDÜR

İSTANBUL 3.Bölge ONUR ÇAKIR HAVACILIK MÜDÜRÜ VE EĞİTMENİ

İSTANBUL 3.Bölge BURAK KARABacak AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge SİNEM ÖZCAN DEVLET MEMURU

İSTANBUL 3. Bölge PELİN ENER ECZACI

İSTANBUL 3.Bölge UĞUR BARIŞ KARABULUT GENEL YAYIN MÜDÜRÜ, OPERATÖR

İSTANBUL 3.Bölge IRMAK NERİMAN NEBİOĞLU ÖĞRENCİSİ

İSTANBUL 3. Bölge HİKMET BERK GİRİCİ ÇİFTÇİ

İSTANBUL 3.Bölge ŞİNASİ ALADAĞLI MÜTEAHHİT FİRMA

İSTANBUL 3. Bölge METİN IŞIK GAZETECİ

İSTANBUL 3.Bölge HASAN MİROĞLU MEDYA PATRONU

İSTANBUL 3.Bölge TURGUT KOÇ SERBEST

İSTANBUL 3.Bölge KAMİL HANTAŞ TİCARET

İSTANBUL 3.Bölge RAHİM YILMAZ AVUKAT

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET BEKAROĞLU POR. TIP DOKTORU

İSTANBUL 3.Bölge MEHMET YILDIRIM BİYOLOJİ

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET ALİ ÇATAL YAZAR, SOSYAL MEDYA FENOMENLERİ

İSTANBUL 3.Bölge MURAT AKBAŞ KAMU GÖREVLİSİ

İSTANBUL 3.Bölge CİHAN ÇAKMAK İNŞAAT BETON DENETİMİ

İSTANBUL 3.Bölge SADETTİN KILIÇ SİYASET BİLİMSEL ULUSLARARASI İLİŞKİLER

İSTANBUL 3.Bölge KEMAL ŞİMŞİR İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge EROL YÜCEL ARMATÖR

İSTANBUL 3.Bölge ZÖHRE AYDIN ​​EMEKLİ

İSTANBUL 3.Bölge ARİF ACAR İŞ İNSANI

İSTANBUL 3.Bölge ENNUR ALEYNA TIRAŞOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge RAMAZAN HAKAN YILMAZ SPOR MÜDÜRÜ – AKADEMİK KADRO

İSTANBUL 3.Bölge MEHMET EMİN NEHROZOĞLU AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge KAMİL TEKER UZMAN TIP (PEDİATRİK)

İSTANBUL 3.Bölge FİLİZ BAKIRHAN DURANOĞLU BÜTÇE – FİNANS

İSTANBUL 3.Bölge KENAN YILMAZ BOŞ

İSTANBUL 3.Bölge METİN KAYA YÖNETİM – YATIRIM UZMANI

İSTANBUL 3.Bölge EMRE DOĞAN AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge ŞEHER OKSAR KADIRGAN AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge ÖZGENUR TORUNLER ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge SEMRA ÇETİNKAYA EMEKLİ

İSTANBUL 3. Bölge MERİH DİLARA BAYILLIOĞLU ÖĞRETMEN

İSTANBUL 3.Bölge MURAT GÜRCAN TEKNİKER

İSTANBUL 3.Bölge GÖKAY ONUS İNŞAAT MÜHENDİSİ

İSTANBUL 3.Bölge İSTEK DOĞUMLU İŞ İNSANI

İSTANBUL 3. Bölge MEHMET FAYSAL ÖZDEMİRLİ TİCARET

İSTANBUL 3. Bölge GÜLHANİM SARIYAR MODELİST, STİLİST

İSTANBUL 3.Bölge NAZLI ELDEM ÖZEL SEKTÖR – GENEL MÜDÜR

İSTANBUL 3.Bölge ORAL BÜYÜKSARI E.SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAŞKANI.

İSTANBUL 3.Bölge SİNAN BAYAT AVUKAT

İSTANBUL 3.Bölge ABDULHADI AKMUĞAN EMEKLİ EĞİTİM GÖREVLİSİ-MALİ MÜŞAVİR

İSTANBUL BİLİNMEYEN BERHAN ŞİMŞEK SANATÇI – YÖNETİM – AVUKAT

İSTANBUL BİLİNMEYEN CELAL ÇELİK AVUKAT

İSTANBUL BİLİNMEYEN KADRI ENİS BERBEROĞLU 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ

CHP ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI 2023 LİSTESİ

Abdullah Sedat Doğan

Adem Yıldırım

Ahmet Korkmaz

Ahmet Sarı

Ahmet Metin Sevtekin

Ali Hazar Ayhan Barut

Barışçıl

Berfu Yayın Yakıtı

Burhanettin Bulut

Bülent Maraklı

Bülent Öğri

Cemal İzol

Ceyhun Baskın

Cezmi Doğaner

Çiğdem Anteplioğlu Çin

Ebru Yılmaz

Elife Müftüoğlu

Eran Türküner

Erdoğan Çolak

Erinç Ali Menteş

Erkan Karakaya

Hadiye Tekinsoy

Halil Can Çayır

hasan aslan

Hüseyin Keser

Hüseyin Yıldırım

Işık Ayata Bildacı

ibrahim demir

İsmail Kütük

Kemal Derin

Kemal Koyuncu

Kenan Doğan

Kübra Özbicer Büyükkız

Lütfiye Esen

Uslu Tombuloğlu

Mahsum Özer

Mehmet Pekcan Işık

Mualla Özalp

Murat Öztanriover

Mustafa Bilgilioğlu

Mustafa Özel

Mustafa Fidan Vursavuş

Mustafa Kemal Özkan

Mustafa Metin Yalçın

Mustafa Yalçın Özen

Müzeyyen Sevkin

Necati Derya

Nesrin Gökhan

Nevin Biçer

Oğuz Şahin

Onur Akpınar

Orhan Ekici

Orhan Sümer

Orhan Toklu

Orhan Turay Karaçay

Osman Ciritçi

Osman Berke Duvan

Oya Tekin

Özgür Ulaş Ilgın

Rıza Mete

Saim İnce

Selahittin Karabulut

Sercan Karabulut

Sercan Polat

seyfettin can

Sibel Özdemir

Soner Anafarta

Süleyman Kavak

Turgut Yastık

Volkan Tarık Çay

Yasemin Yılmaz

Yılmaz Yakar

Yusuf Türkoğlu

Yüksel Karaaslan

Zeynep Canan Billur

CHP’nin Kars’a Aday Listesi:

Alpay Yıldız?

Atakan Sabur?

Aysel Sadak?

Barlas Sülü?

Bülent Aras?

Binyamin Sorunsuz mu?

Cengiz Taşdemir?

Çetin Bilgir

Dündar Gültekin

Erdoğan Çeçen

Ersin Özbey?

Evren Yerdelen?

Göksel Übiç?

Hasan İhtilal Ahmetoğlu?

İlham veren Aras?

İlhan Babur?

İnan Akgün Alp?

Kadir Bilgir

Mahir Aydemir

Mehmet Yıldız?

Murat Yıldız?

Naif Alibeyoğlu?

Onur Özdemir?

Onur Uludaşdemir

Sebahattin Şengül?

Serap Koçer?

Servet El Yıldırım?

Tülay Diken?

Yüksel Alp

CHP Şanlıurfa Milletvekili Adaylarının tam listesi:

ABDULBAKI ​​​​ÖZBEK

ABDULKADİR ÇETİN

ABDULKADİR GÜL

abdullahmelik

ADNAN PERİ

AHMETAKKURT

AKİLE YEKTAŞ

AYDIN ​​PAYDAŞLARIMIZ

AZİZ AYDINLIK

AZİZ BABACAN

TATİL GÜZ

BAYRAM İNAN

BERİVAN VEYSANOĞLU GÜZ

BURHAN KILIÇ

CELAL ÇİFTÇİ

CEVDET KAYNAK

EMİN KILIÇ

FATİH MEHMET BUCAK

FETHİ YAMAÇ

HALİL KARAKECİLİ

HASANŞEKER

HAŞİM ŞEHİRLİ

İBRAHİM BİRMEÇ

İBRAHİM DİREK

İBRAHİM HATİPOĞLU

İBRAHİM KELEŞABDİOĞLU

İBRAHİM HALİLALAGÖZ

İBRAHİM HALİLYARIS

İHSAN KARAHAN

İLHAN DEMİR

İsa EKİNCİ

İSAGÜÇLÜ

KEMAL EŞSİZ

MEHMET DEMİRBÜKEN

MEHMET GÜZER

MEHMET ÖTKÜN

MEHMET URAL

MEHMET YÜKSEL

MEHMET ALİ ZİRO

MEHMET EMİNBAYRAK

MEHMET EMİNPACA

MİNEL HIDA ZEKASI

MİTHAT FAKASI

MUHİTTİN BEYAZ

MUHİTTİN ŞAHİN

MUSTAFA KOYUNCU

MUSTAFA CENGİZ İZOL

MÜSLÜMAN BULUT

MÜSLÜM COŞKUN

MÜSLÜM ŞIKAK

NACI SATIŞ

NADİR AKSOY

NAZİME NAZAN ODABAŞI

NEŞE TANAL

NURİ FERHAN YETKİN

OSMAN HEKİMOĞLU

ÖMER UÇAK

RESUL BEBEK

RIFAT SARI

RONAI PAYDAŞLARI

SALİH TUYSUZ

SELÇUK ÇİÇEK

SERVAN ACAR

SÜLEYMAN GÖK

ŞİHMÜSLÜM BAYAR

TAHİR ZEKA

TAHİR ÖZCAN

VEHBİ VURAL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
bratca.com istanbul escort ajansı
istanbul eskort