Haber

46. ​​Kütahya Fuarı kapılarını açtı

KÜTAHYA (IGFA9 – 28 Temmuz-20 Ağustos tarihleri ​​arasında gerçekleştirilen 46. Kütahya Fuarı, Kütahya Belediyesi iştiraki olan Simpaş A.Ş. ve Frig Fuarcılık organizasyonu ile başladı. Kurdelesini Belediye Başkanı kesti. Sadece Kütahya Belediyesi’nin yer ayırdığı fuarın açılışını yapan Prof.Dr.Alim Işık, fuarda esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi. 20. yılında düzenlenen ve birçok ünlü ismin ağırlanacağı Demet Akalın, fuar alanını dolduran binlerce hemşehrisine unutulmaz bir gece yaşattı.Kütahya halkını coşturan ünlü sanatçı, keyifli müziğini coşkulu kalabalığa seslendirdi.

Konserin ortasında Demet Akalın’a ikramlarını sunan Belediye Başkanı Prof. kültür ve sanatın başkenti. Bu şehre yakışan, size yakışan değerli sanatçılarımızı, ülkemizin değerleriyle buluşturuyoruz. Açılışı Demet hanımla yaptık kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Bu şehir her şeyin en iyisine layık, siz de her şeyin en iyisine layıksınız.”

Sosyal medyada yanlış anlaşılmalara yol açan spekülasyonlara değinen Lider Işık, “Kütahya Belediyesi bu konserlerin ve fuarın sadece hamisidir. Yani fuar alanının sahibi. Fuar alanını organizasyon firmalarına günlük meclis tarifemiz üzerinden kiralıyoruz. Bunun dışında Kütahya Belediyesi burada alınan bedelden, içeride yapılan satışlardan tek kuruş almıyor, o sosyal medyada yazılan çizimlere itibar etmiyor. Siz değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyor, iyi seyirler diliyorum” dedi.

ekinozu-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu